top of page
Kā izveidot Dvēseles biznesu meistarklase.jpg

Vēl pirms vairākām desmitgadēm, mēs nevarējām iedomāties, ka var darīt to, kas patīk un tajā pašā laikā dot labumu arī citiem.

Šobrīd ir izaugusi jauna uzņēmēju paaudze, kas vairs nesatraucas par to, ka globālās pārmaiņas nāks no valstīm, bet ar savu darbošanos cenšas radīt jaunu pasauli, kurā darbs un bizness var sagādāt prieku un balstās uz augstākām garīgajām vērtībām.

Šajā meistarklasē Sels stāstīs par principiem, kā savā dzīvē izveidot biznesu, kura pamatā ir garīgums un ieguldījums kopējā labā.

“Beidzamajos gados uz Zemes daudzi uzņēmēji ir aizdomājušies par biznesu, kurā ieguvējas ir abas puses. Neatkarīgi no konkrētā biznesa veida, kurā esat iesaistīti, galvenā prioritāte ir palīdzēt cilvēcei. Naudai vienmēr ir otršķirīga prioritāte. Ja Jūs kādā brīdī māc šaubas, vai Jūsu motivācija ir pakalpojums vai nauda, ir pienācis laiks atkārtoti izvērtēt un, iespējams, pārskatīt savas biznesa stratēģijas.


Dzīvot pārticībā nav nekas nosodāms, bet katru dienu izvērtē, vai kalpošana citiem Jums vēl joprojām ir augstāka prioritāte nekā finanses.” (Sal Rachele, “Dvēseles Integrācija”)

Meistarklase "Kā izveidot Dvēseles biznesu?"

Meistarklases ilgums - 3 stundas

!!! Ir ​ļoti svarīgi, lai Jūs nedalītos ar citiem ar iegādāto ieraksta saiti un neveidotu ne-autorizētas ieraksta kopijas. Ieraksts derīgs lietošanai tikai personīgos nolūkos!

bottom of page