top of page

Meistarklase "Sevis dziedināšana. Veselība un ķermenis."

310272798_596006152105517_7737926637635933823_n.jpg

Ziņa no Sal Rachele:

“Ir ļoti daudz dažādu dziedināšanas paņēmienu un daudzas dziedināšanas filozofijas, bet kāds ir pamatprincips? Kā mēs patiesībā dziedinām? Vai ir dziedināšanas noslēpumi, kas padara šo procesu vieglu un vienkāršu? Šajā meistarklasē mēs iedziļināsimies dziedināšanas sirdī un strādāsim pie galvenajām problēmām, kas slēpjas zem jebkuras nelīdzsvarotības un slimībām. Mēs piedzīvosim spēcīgu meditāciju, kas izstrādāta, lai strādātu ar zemapziņas prāta dziļākajiem slāņiem. Esiet gatavi atlaist šīs uzskatu sistēmas, kas mūs iesloga nelīdzsvarotībā un slimībās.”

Pārmaiņu laikā, kad Zemes vibrācijas strauji paaugstinās, cilvēka fiziskajam ķermenim ir jāiztur milzīga slodze, ko rada gan apkārtējās vides ietekme (dzīvesveids, ekoloģija, stress), gan pašas zemes enerģijas frekvenču maiņas.

Papildus nosauktajiem vispārzināmajiem faktoriem, kas ietekmē cilvēka veselību un labsajūtu, ir tas, ka ļoti daudziem cilvēkiem, kas atrodas uz garīgās attīstības ceļa, palielinās fiziskā un garīgo ķermeņu vibrāciju atrāvums. Vienkāršāk izsakoties, fiziskais ķermenis netiek līdzi apziņai. Tas var radīt samērā nopietnus transformatīvos simptomus, veselības problēmas un pastāvīgu enerģijas trūkumu, nogurumu.

Šajā laika nogrieznī daudzām Dvēselēm darbs ar ķermeni kļūst par prioritāro un galveno, lai vispār varētu turpināt iet vibrāciju paaugstināšanas ceļu.

Meistarklases saturs:

-Fiziskā ķermeņa izmaiņas esošajā laika periodā

-Fiziskā ķermeņa transformācijas simptomi

-Galvenie klupšanas akmeņi un maldi attiecībā uz fizisko ķermeni

-Veselības un dzīvesveida pamatprincipi Jaunajā paradigmā

-Ieteikumi, prakses attiecībā uz dzīvesveidu, uzturu un fiziskajām aktivitātēm

-Ķermeņa vibrāciju un novecošanās procesa korelācija

-Meditatīva prakse fiziskā un smalko ķermeņu sabalansēšanai un vibrāciju paaugstināšanai.

Meistarklases ilgums - 3 stundas

!!! Ir ​ļoti svarīgi, lai Jūs nedalītos ar citiem ar iegādāto ieraksta saiti un neveidotu ne-autorizētas ieraksta kopijas. Ieraksts derīgs lietošanai tikai personīgos nolūkos!

bottom of page